top of page
  • Facebook Locked N Loaded
  • Medium Locked N Loaded
48143019602_6f7b4fb67e_o.jpg

Apie Locked N' Loaded

Esame Lietuvos gynybai ir saugumui neabejingų bendraminčių komanda. Per ilgus tarnybos metus sukaupėme didelę karinę patirtį. Tuo pačiu visuomet plėtėme savo akiratį ir į pasaulį žvelgėme ne tik per ginklo taikiklį. Daug skaitėme, domėjomės ir gyvenime atėjo toks etapas, kai nusprendėme savo žiniomis pasidalinti su visuomene. 

 

Mūsų misija - šviesti karį ir pilietį tais klausimais, kurie jam pravers rengiantis šalies gynybai. Tai darome paprasta ir patrauklia forma pateikdami sudėtingų dalykų analizę. Aktualios informacijos čia ras ir šauktinis, ir karininkas, ir karyba besidomintis pilietis. 

Kadangi esame konkretūs žmonės, tad ir mūsų tyrimai bei analizės yra gana konkrečios. Norime pateikti kuo aktualesnės informacijos, o ne abstrakčių pasvarstymų. Rengdami kiekvieną informaciją galvojame - ką iš jos pasiims mūsų skaitytojas? 

 

Mūsų vizija - Siekiame būti aktualios ir kokybiškos analizės centru, stiprinančiu Lietuvos valstybės gynybos ir saugumo kompetencijas visuomenėje.

 

Atgrasymas ir gynyba, puolimas ir gynyba, ginkluotė ir ekipuotė - visa tai skamba rimtai, tačiau tai nereiškia, kad tai aktualu tik karininkams. Per kelis savo darbo metus pamatėme, kad, atrodytų, sudėtingos mūsų analizuotos problemos pritraukia aukštų karinių mokslų nebaigusių eilinių karių ir karyba besidominčių piliečių dėmesį.

 

Mūsų vertybės - Tėvynė, ginklo brolis, sausos kojos.

Our Mission

Motyvacijos ieškokime istorijoje ir dabartyje, tačiau išmokime mąstyti kritiškai. Tik adekvačiai mąstantis žmogus gali priimti tinkamus sprendimus.

Partneriai

Logo-Res-Publica-lt.png
CRI-logo-color.png
Pilietinio atsparumo centras
Res Publica
Civic Resilience Initiative
(CRI)

Su Jūsų parama galime daugiau!

Mes spaudoje

download.png
Delfi_logo.png
Lrytas.lt_logotipas.jpg
15min_logo_green_rgb.png
tv3lt.jpeg
download (1).png
bottom of page