top of page
  • Facebook Locked N Loaded
  • Medium Locked N Loaded
48142964076_2057568917_5k.jpg

Paremkite mūsų veiklą

Cover LT.png

Paremkime Ukrainos kovą

Pilietinis gynybos ir saugumo analizės centras „Locked N‘ Loaded“ kartu su Šarūnu Jasiukevičiumi, dar žinomu Praeities žvalgo vardu, skelbia naują pilietinę paramos akciją #VaniaSužydėk. Šia akcija siekiama surinkti finansines lėšas, reikalingas karinės įrangos pirkimui, kuri bus perduota su okupacine Rusijos kariuomene kovojantiems Ukrainos karinių pajėgų vienetams. 

„Naują paramos iniciatyvą pradedame įkvėpti mūsų bendrai rengtos akcijos #BėkVaniaBėk sėkmės. Jau įsitikinome, kad ukrainiečiams į rankas davus tinkamas priemones, retas rusų kareivis, arba kaip jį vadiname „Vania“, iš mūšio lauko išneša sveiką kailį. Esame gavę naujų prašymų pagelbėti trims labai rimtiems ukrainiečių vienetams. Ivan Bohun specialiosios paskirties brigada aktyviai dalyvavo Balaklya išvadavimo operacijoje. Specialiosios paskirties vienetas „Karlson“ pasižymėjo Pietų kryptyje, o spec. paskirties batalionas „Dyke pole“ turėjo ir turi darbo Luhansko srityje“, - teigia „Locked N‘ Loaded“ atstovas Paulius Stonis.

 

„Visi pagalbos paprašę ukrainiečių daliniai nuo pat 2022 m. vasario 24 d. dalyvauja karščiausiuose fronto taškuose ir kaunasi su rusų „reguliarais“, samdiniais ir „separais“. Todėl kviečiame visus galinčius ir neabejingus piliečius prisidėti prie akcijos #VaniaSužydėk ir padėti aprūpinti juos reikalinga karine įranga“, – tvirtina Š. Jasiukevičius.

 

Šį kartą akcijos iniciatoriai kviečia finansiškai prisidėti prie minėtiems Ukrainos ginkluotųjų pajėgų vienetams reikalingos įvairios karinės įrangos pirkimo – palydovinio interneto ryšio sistemų (Starlink), termovizorių ir kitos stebėjimo įrangos, radijo stočių retransliatorių, dronų (kopterių), generatorių ir kt. Bendra suma reikalingai įrangai įsigyti siekia apie 50-60 tūkst. eurų, todėl reikalinga tiek verslo, tiek neabejingų piliečių parama.

 

Akcijos #VaniaSužydėk pavadinimas įkvėptas dar karo pradžioje naujienų kanalo „Ukraine World“ paviešinto vaizdo įrašo siužeto. Jame ukrainietė, Heničesko gyventoja, siūlo rusų kareiviams saulėgrąžų sėklų ir liepia susiberti jas į kišenes, kad toje vietoje, kurioje jie žus, sužydėtų saulėgrąžos.

 

Praeitų metų rudenį „Locked N‘ Loaded“ ir Praeities žvalgo iniciatyva suorganizuotos lėšų rinkimo akcijos #BėkVaniaBėk metu buvo surinkta virš 50 tūkst. Eurų. Ši suma buvo skirta 21-am „Mavic 3“ dronui, papildomoms baterijoms, krovimo stotelėms ir paleidimo įrangos komplektams įsigyti. Visa įranga buvo perduota ukrainiečių kariams ir sėkmingai panaudota mūšių su okupantais metu.

 

Organizatoriai kviečia visus galinčius ir neabejingus piliečius prisidėti prie akcijos #VaniaSužydėk finansiškai ir taip pat skleidžiant žinią apie iniciatyvą giminaičiams, draugams ir pažįstamiems tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Visos akcijos metu surinktos lėšos bus skirtos reikalingiausios karinės įrangos pirkimui minėtiems Ukrainos ginkluotųjų pajėgų vienetams.

 

Finansiškai prisidėti gali kiekvienas per paramos akcijos sąskaitą:
 

Gavėjas: Všį Locked N Loaded

UAB Pervesk (Bankera)

IBAN: LT243550020000022660

BIC / SWIFT kodas: UAPELT22

Paskirtis: #VaniaSužydėk

48142964076_2057568917_5k.jpg

Kaip galite mus paremti?

Bankiniu pavedimu

SEPA pavedimu:

Gavėjas: Všį Locked N Loaded

IBAN: LT483550020000007775

BIC / SWIFT kodas: UAPELT22
Paskirtis: Parama

1,2 % GPM dalis

Kaip tai galima padaryti?

– Per VMI mobiliąją programėlę, kurią galite atsisiųsti iš App Store ir Google Play.

– Per tinklalapį http://deklaravimas.vmi.lt/ naudojant internetinės bankininkystės prisijungimus..

Pildydami paramos skyrimo formą, užpildykite visus būtinus laukelius:
5 – mokestinis laikotarpis: 2021
6S – uždėkite varnelę
E1 – pasirinkite skaičių: 2 (Paramos gavėjas)
E2 – paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas): 305692573
E3 – įrašykite pavadinimą: VšĮ Locked N Loaded
E4 – įrašykite savo pasirinktą skiriamą procentą (daugiausiai – 1,2%)
E5 – įrašykite iki kada skiriate paramą

Kriptovaliuta

Galima paremti ir moderniai! 

Bitcoin piniginės adresas:

1FdHPdQFSNQFK7oNC76v9XFmMbPCS42Hve

arba paspaudus čia:

bitcoin_1FdHPdQFSNQFK7oNC76v9XFmMbPCS42H

Parama per Contribee

bottom of page